در حال نمایش 10 نتیجه

اسکناس شمار ، یکی از انواع ماشین های اداری است. که با توجه به عملکرد و کارایی که دارد بیشتر در بانک ها و مراکز اداری مهم که مرتبط با پول هستند مورد استفاده قرار میگیرد. اسکناس شمار برای شمارش دقیق تر اسکناس و پول و جلوگیری از خطای انسانی در هنگام شمارش و راحت کردن کار طراحی شده است.
دستگاه اسکناس شمار مثل بیشتر ماشین های اداری دارای دو مدل رومیزی و ایستاده تولید شده و مورد استفاده قرار میگیرند و برندهای مختلف هستند مانند اسکناس شمار سایان ، اسکناس شمار پارا ، اسکناس شمار مکس و … وجود دارند و در ادامه به بررسی انواع مختلف آن می پردازیم:
1-اسکناس شمار ایستاده:
این مدل اسکناس شمار در بیشتر بانک ها و برای استفاده کاربران قرار داده می شود، اسکناس شمار ایستاده نسبت به اسکناس شمار رومیزی ابعاد بزرگ تری دارند و با همین ابعاد حجم بالاتری نیز دارند.
اسکناس شمار ایستاده پارا ، پول شمار ایستاده سهند از این مدل دستگاه ها هستند.
2-اسکناس شمار رومیزی:
دستگاه های رومیزی بیشتر برای کارمندان و یا در مغازه هایی که با اسکناس به مقدار زیادی سر و کار دارند مورد استفاده قرار می گیرند و مبلغی را که تحویل می گیرند می توانند خیلی سریع شمارش کنند. این دستگاه ها نیز خیلی حساس هستند. بهترین های رومیزی را میتوان اسکناس شمار سایان ، اسکناس شمار پارا ، اسکناس شمار ای بنکینگ و … نام برد که در مجموعه روناس ایران بهترین های این دستگاه جمع آوری شده تا خدمت شما عزیزان عرضه گردد.